دانلود نرم افزار INSUL Sound Insulation Prediction به همراه کرک

معرفی : نرم افزار INSUL یک ابزار سریع و دقیق برای پیش بینی عایق صدا در دیوارها، کف و سقف می باشد.

با انتخاب گسترده ای از منوها برای انتخاب مواد، و انتخاب های ساده برای جزئیات ساخت و ساز شما می توانید به سرعت سازه های مختلف را ارزیابی کنید.

نرم افزار INSUL یک تصویر از ساخت و ساز شما را نشان می دهد و یک نمودار از TL های ۱/۳ اکتاو را نشان می دهد.

INSUL یک برنامه برای پیش بینی عایق صدا دیوار، کف، سقف، سقف و پنجره است. صدای ضربه و باران سر و صدا از کف و سقف. این برنامه می تواند تخمین های خوبی از Loss of Transmission (TL) یا Impact Sound (Ln) در باند های ۱/۳ اکتوو و شاخص کاهش وزن وزنی (STC یا Rw) یا امتیاز تأثیر (IIC / LnTw) برای استفاده در محاسبات انتقال صوت یا طراحی آکوستیک یا مشخصات

INSUL می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا به سرعت مواد و سیستم های جدید را ارزیابی کند یا برای اثرات تغییرات در طرح های موجود تحقیق کند. این مدل مواد را با استفاده از شناخته شده شناخته شده تئوری صفحات از جمله کمک هزینه برای اثرات پانل ضخامت منتشر شده توسط Ljunggren، Rindell و دیگران. پارتیشن های پیچیده تر با استفاده از کارهای Sharp، Cremer و دیگران مدل سازی می شوند.

دانلود کرک نرم افزار INSUL

توضیحات بیشتر نرم افزار INSUL Sound Insulation Prediction

INSUL با توجه به اثرات اندازه محدودی که بسیار مهم است هنگام پیش بینی نمونه های کوچک مانند پنجره ها و همچنین برای عناصر طبیعی در فرکانس های پایین.

مانند هر ابزار پیش بینی INSUL یک جایگزین برای اندازه گیری نیست. با این حال، مقایسه با داده های آزمون نشان می دهد که INSUL به طور قابل اعتماد مقادیر STC را در ۳dB برای اکثر ساختارها پیش بینی می کند.

INSUL تا حد زیادی توانایی مشاوران آکوستیک و تولید کنندگان محصولات را به سرعت و با اطمینان به ساخت سازه ها برای رسیدن به یک عایق صوتی هوای دلخواه.

INSUL را می توان برای نمایش اطلاعات به زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، لهستانی، اسپانیایی، سوئدی یا ماندارین تغییر داد. ترجمه شده توسط حرفه ای های صوتی انجام شده است، به طوری که بیشتر متناسب با شرایط فنی که معمولا در هر کشور استفاده می شود.

پایگاه داده های مواد می توانند فیلتر شوند تا مطالب را از انگلستان، ایالات متحده آمریکا، آلمان، فرانسه، اسپانیا، سوئد، لهستان، خاورمیانه، استرالیا، نیوزیلند، هلند، بلژیک، ایتالیا و کره منتشر کنند.

بنابراین INSUL به اکثر مناطق جهان اقتباس شده است. پایگاه های داده به طور منظم به روز می شوند و بازخورد از کاربران همیشه خوش آمدید به گسترش و بهبود انتخاب مواد.

INSUL برای بیش از ۱۵ سال در دسترس است و طی این مدت بهبود چشمگیری داشته است. این در بسیاری از نسخه ها و به ابزار بسیار آسان برای استفاده است که از محیط ویندوز و مک استفاده می کند و پیشرفت کرده است و با ادامه مقایسه با آزمایش های آزمایشگاهی برای ارائه دقت قابل قبول برای طیف گسترده ای از ساختارها.

داده های تست را می توان برای مقایسه آسان با پیش بینی ها و سازه ها می توان برای فراخوانی بعد ذخیره کرد.

INSUL با توجه به اثرات اندازه محدودی که بسیار مهم است هنگام پیش بینی نمونه های کوچک مانند ویندوز و همچنین برای عناصر طبیعی در فرکانس های پایین.

مانند هر ابزار پیش بینی INSUL یک جایگزین برای اندازه گیری نیست. با این حال، مقایسه با داده های آزمون نشان می دهد که INSUL به طور قابل اعتماد مقادیر STC را در ۳dB برای اکثر ساختارها پیش بینی می کند.

INSUL به میزان قابل توجهی توانایی مشاوران آکوستیک و تولید کنندگان محصولات را به سرعت و با اطمینان به ساخت سازه ها برای رسیدن به عایق صوتی مورد نظر هوای مورد نظر ارتقا خواهد داد.

آخرین و کامل ترین نسخه ۲۰۲۳ موجود می باشد، نسخه ورژن ۹.۰.۲۴
کرک نرم افزار INSUL Sound Insulation Prediction به همراه تمامی ماژول ها و فول لایسنس فعال می باشد.
برای خرید نرم افزار INSUL Sound Insulation Prediction با ما در تماس باشید.