دانلود نرم افزار AMTS Cattle Professional به همراه کرک

مجموعۀ نرم افزار AMTS با استفاده از آخرین ابزارهای توسعه با ورود مستقیم از متخصصان صنایع خوراکی از سراسر جهان برای متخصصان تغذیه پیشرفته، اپراتورهای آسیاب و متخصصان صنعت خوراک، توسعه یافته است.

AMTS.Cattle.Professional
Cattle.Pro بر اساس اشتراک به فروش می رسد و شامل پشتیبانی رایگان و به روز رسانی رایگان است. به روز رسانی ها به طور مداوم انجام می شود و نسخه های جدید به طور منظم منتشر می شوند (۳-۴ بار در سال). توانایی انجام حداقل بهینه سازی هزینه با استفاده از یک بهینه ساز خطی استاندارد با .Pro است.

AMTS.Cattle.Professional (ao)
این افزودنی اختیاری اجازه می دهد تا شما را به انجام هر دو الگوریتم خطی و ژنتیک بهینه سازی. با پرورش برای یک رژیم غذایی بهتر، شما مجاز به حداکثر رساندن درآمد بیش از هزینه های خوراک یا کاهش هزینه خوراک است. در مورد بهینه سازی زیر در زیر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

AMTS.Cattle.Professional (mo)
این ابزار به عنوان افزودنی به اشتراک اولیه امکان پذیر است، این ابزار به شما امکان می دهد تا کمترین هزینه را برای بهینه سازی ترکیبات و محدودیت های مواد مغذی بهینه کنید.

AMTS.Cattle.Professional (ao +)
ترکیب تمام ویژگی های AMTS.Cattle.Pro (ao) و AMTS.Cattle.Pro (mo) را به یک بسته نرم افزاری برای رسیدن به بالاترین قدرت فرمول بندی کنید! این بسته شامل بهینه ساز خطی، بهینه ساز ترکیب خطی و بهینه ساز ژنتیکی در یک اشتراک است.

نرم افزار AMTS Cattle Professional

نرم افزار AMTS.Cattle.Pro (محاسبه جیره و تغذیه گاو)

مدل های فرمولاسیون AMTS مبتنی بر آخرین علم موجود است. با مجوز جهانی سیستم کربوهیدرات و پروتئین Cornell Net (CNCPS)، نرم افزار ما با آخرین زیست شناسی به روز می شود.

شما مشغول هستید. نرم افزار ما طراحی شده است تا کارآمد باشد. ما معتقدیم که کاربران فقط باید یک بار وارد شوند. داده های دیجیتالی (از قبیل کتابخانه خوراک) می توانند به صورت الکترونیکی وارد شوند. قالب ها به شما اجازه می دهند اطلاعات را برای ورودی های معمول بارگیری کنید. محصولات AMTS می توانند داده ها را با برنامه های فرمولاسیون عمده ای به اشتراک بگذارند.

مزایای صرفه جویی در وقت و بهینه سازی

سازه های گروه مزرعه / لات
رابط کاربری Cattle.Pro از یک ساختار Farm / Barn / Group بهره می برد. ورودی هایی که برای یک گروه مشترک هستند (به عنوان مثال، دما در یک انبار) یک بار در سطح بارن / لوت وارد می شوند و توسط تمام گروه ها در آن انبار ارث می شود.

واردات داده ها
واردات تجزیه و تحلیل داده ها از آزمایشگاه های شرکت کننده

به روز رسانی دستور العمل
در بسیاری از مزارع، دستور العمل پایه به گروه های مختلف تغذیه می شود، که تنها در مقادیر ارائه شده متفاوت است. با استفاده از .Pro، شما می توانید گله را با استفاده از دستور العمل مدل کنید؛ این دستور را به عنوان گروه غذایی به عنوان گروه غذایی انتخاب کنید، مصرف گروه را تغییر دهید و نتایج را ارزیابی کنید. وقتی تغییری در دستور غذا ایجاد میکنید، جیره را برای همه گروههایی که به آنها تغذیه شده به روز می کنید.

کتابخانه خوراک مشترک
تمام فید ها را در یک فامیل در یک فایل استفاده کنید. بدون گذشت زمان نیاز به دوباره ورود داده های مشابه بین فایل ها.

بهینه سازی را انتخاب کنید
AMTS.Cattle.Professional ارائه می دهد دو بهینه سازی. مشتریان می توانند با بهینه سازی اساسی که با نرم افزار استاندارد یا ارتقاء به AMTS.Cattle.Professional (ao) باقی می مانند، باقی بمانند. مشتریان همچنین می توانند تابع مخلوط را ارتقا دهند تا بهینه سازی خطی مواد موجود در AMTS.Cattle.Professional (mo) بهینه شود. برای باز کردن قدرت کامل بهینه سازی، آنها می توانند به AMTS.Cattle.Professional (ao +) بسته شوند.

بهینه سازی استاندارد
اشتراک اولیه شامل یک بهینه ساز خطی است که جیره ها را برای یک راه حل کم هزینه با یا بدون شامل پارامترهای محدود کننده مانند محدودیت موجودی، ملاحظات مینیمم / حداکثر مواد غذایی، و غیره شامل می شود. بهینه سازی خطی قیمت سایه ها را فراهم می کند و محدودیت های محدودی را تعیین می کند.

بهینه سازی پیشرفته
برای هزینه های اضافی، AMTS.Cattle یک الگوریتم ژنتیک بهینه ساز، .Pro (ao) ارائه می دهد. بهینه ساز پیشرفته به شما امکان می دهد که هزینه های درآمد بیش از هزینه های غذا را به حداکثر برسانید یا هزینه های خوراک را به حداقل برسانید. الگوریتم ژنتیک با یک رژیم غذایی پایه شروع می شود و به منظور رژیم غذایی بهتر تولید می کند. این روش، بر خلاف هر بهینه ساز دیگری که امروزه استفاده می شود، کنترل تصمیم گیری بیشتری را به شما می دهد. همان طور که بهینه سازی می کند، می توانید محدودیت های مواد مغذی را مشاهده کنید که بیشترین چالش را دارند. این همچنین تعدادی از راه حل ها را ارائه می دهد به طوری که پس از انتخاب این راه حل ها رژیمی که فکر می کنید بهترین است! به این ترتیب، شما، متخصص تغذیه حرفه ای، می توانید بهترین رژیم غذایی برای مزرعه را ببینید.
علاوه بر این، این بهینه ساز جدید دارای دو هدف است: به حداقل رساندن هزینه یا حداکثر درآمد بیش از هزینه های خوراک. تجربه و تحقیقات ما نشان دهنده بهبود درآمد بیش از هزینه های غذا تا ۱۰٪ است. با افزایش هزینه های خوراکی امروز، بازخورد مشتریان خود را اگر می توانید ۱۰٪ IOFC خود را افزایش دهید، تصور کنید!

بهینه سازی مخلوط
برای هزینه های اضافی، AMTS.Cattle ارائه می دهد توانایی انجام بهینه سازی خطی مواد مخلوط برای توسعه مخلوط بهینه سازی شده با کمترین هزینه که با عناصر و محدودیت های مواد مغذی است. این کاربر با استفاده از یک روش ساده برای صرفه جویی در هزینه مخلوط در حالی که متعادل سازی برای ترکیب شیمیایی عمده، مواد معدنی / ویتامین ها، و مواد افزودنی فراهم می کند.

نرم افزار پرورش گاو برای دامداری ها AMTS Cattle Pro

بهینه سازی خطی قیمت سایه ها را فراهم می کند و محدودیت های محدودی را تعیین می کند. اشتراک ها را می توان برای چندین سال خریداری کرد (قفل کردن در قیمت های فعلی).

از بهینه سازی الگوریتم ژنتیک برای به حداکثر رساندن درآمد بیش از هزینه های خوراک یا به حداقل رساندن هزینه خوراک استفاده کنید. بهینه سازی پیشرفته به طور عمده برای ایجاد یک رژیم غذایی بهتر کار می کند!

برنامه اصلی با علاوه بر بهینه سازی کم هزینه بر روی صفحه نمایش مخلوط که به شما اجازه می دهد تا برای ترکیب اصلی شیمیایی، مواد معدنی / ویتامین ها و مواد افزودنی تعادل برقرار کنید. قبل از پذیرش فرمول نهایی، قبل از ترکیب در رژیم غذایی!

قدرت بهینه سازی پیشرفته و بهینه ساز مخلوط را برای یک قیمت پایین اضافه می کند. کاربران پیشرفته ترین فرمول بندی قدرت در دسترس هستند! پیدا کردن چقدر شما در حال ترک روی میز هستید بسته بندی و ذخیره کنید.

آخرین و کامل ترین نسخه ۲۰۱۹ موجود می باشد، نسخه ورژن ۴.۱۰.۶.۱
کرک نرم افزار محاسبه تغذیه دام AMTS Cattle Pro فول لایسنس فعال می باشد.
برای خرید نرم افزار راه حل های یکپارچه برای پرورش گاو با ما در تماس باشید.