نرم افزار توانبخشی RehaCom

این نرم افزار یک برنامه جامع است که از سیستم های کامپیوتری برای توانبخشی شناختی استفاده می کند. این ابزار کاربردی می تواند به کاربران در بهبود عملکرد در حوزه های Attention (توجه)، Concentration (تمرکز)، Memory (حافظه)، Perception (ادراک) و سایر فعالیت های روزانه فرد کمک کند.
این نرم افزار دارای ۲۰ ماژول به زبان انگلیسی است اما آنچه درباره این نرم افزار ارزشمند است آن است که امکان دسترسی به این ماژول ها به ۲۱ زبان دیگر نیز امکان پذیر می باشد. همچنین این نرم افزار دارای امکان Auto-Adaptive (انطباق اتوماتیک) می باشد. بدان معنی که سطح پیچیدگی و سختی Task ، باتوجه به عملکرد بیمار و پاسخگویی او به سوالات و تمرین ها به طور اتوماتیک افزایش یا کاهش می یابد. همچنین این سیستم نرم افزاری امکان رصد کردن عملکرد فرد در هنگام کار با این نرم افزار را به صورت آنلاین فراهم نموده است.
RehaCom می تواند همزمان توسط چند درمانگر و چند مراجعه کننده به کار گرفته شود. تنها کافی است برای هریک، یک پروفایل جداگانه تعریف گردد. همچنین از دیگر قابلیت های این پکیج توانبخشی این است که امکان تنظیم برخی متغیرها را برای درمانگر فراهم می کند تا به این طریق بتوان دانش و توانمندی متخصصان بالینی را نیز در راستای نرم افزار قرار داد.

استفاده برای متخصصان
RehaCom به صورت گسترده توسط neuropsychologists، کاردرمانی و پزشکان در مراکز توانبخشی، بیمارستان ها و درمانگاه (عمومی و خصوصی) استفاده می شود. در حال حاضر RehaCom در ۹۵ درصد کلینیک های توانبخشی آلمان و در سراسر جهان از جمله اروپا و آسیا استفاده می شود.

استفاده از اینترنت
RehaCom همواره از اینترنت استفاده می کند. درمانگران می توانند مدول هایی را برای بیماران خود تجویز کنند، مانع پیشرفت و تغییر وظایف خود با نظارت از راه دور شوند. این به خصوص از طرف پزشکان شغلی که در جامعه کار می کنند و مناطق وسیعی را پوشش می دهند یا مایل به بهبود درمان بیمار خود هستند، اهمیت دارد.

استفاده برای بیماران
RehaCom دارای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی است، اما بیشترین استفاده را از کسانی که آسیب مغزی به دست آورده اند، از جمله سکته مغزی. این را می توان از مراحل حاد ترین استفاده کرد، تمام راه را از طریق بهبودی آن. RehaCom همچنین می تواند برای کسانی که با مشکلات MS، ADHD، افسردگی و Visual Field درگیر هستند مفید باشد.

هیچ مانعی برای استفاده از سیستم RehaCom وجود ندارد.

دانلود نرم افزار توانبخشی RehaCom به همراه کرک

دانلود برترین نرم افزار توانبخشی : RehaCom

با حل وظایف، فرایندهای مغز فعال و عملکرد مهم مغز بهبود و یا بازسازی خواهد شد. آموزش موفق به این معنی است که کاربر میتواند با چالشهای زندگی روزمره مقابله کند. RehaCom را می توان حتی در یک مرحله بسیار آسیب زا استفاده کرد – و در تمام مراحل بازیابی باقی می ماند. ماژول های آموزشی به راحتی می توانند بر اساس ارزیابی شناختی یا با استفاده از تعداد روزافزون ماژول های غربالگری انتخاب شوند.

از جمله این پارامترها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
-مدت زمان جلسه درمانی
-سطح آغازین تست برای شروع درمان
-میزان حساسیت به انطباق Task برای هر فرد
پس از پایان تست، سیستم نتایج را در گراف ها و چارت های مختلف به درمانگر ارائه می کند.

آموزش در زبان مادری
این نرم افزار دارای بیش از ۲۰ ماژول در زبان انگلیسی است و همچنین در ۲۱ زبان دیگر بومی موجود است، بنابراین بیمار می تواند در زبان مادری خود کار کند. این نرم افزار به طور خودکار تطبیقی ​​است تا سطح دشواری بسته به عملکرد بیمار افزایش پیدا کند.

پس از یک دوره درمان در داخل یک مرکز، بیمار نیز می تواند در خانه، از طریق اینترنت با استفاده از گزینه آموزش تحت کنترل از راه دور RehaCom نظارت شود.

مزایای اصلی نرم افزار RehaCom چیست؟

برای پزشک
ریشه در علم
این سیستم توسط و برای neuropsychologists در طول ۲۰ سال گذشته توسعه یافته است. گرچه آن را مانند یک بازی احساس می کند، آن را در علم ریشه دارد و از لحاظ بالینی ثابت شده است.

گزینه های زبان چندکاره
نرم افزار در ۲۱ زبان بدون هزینه اضافی در دسترس است، بنابراین مشتریان می توانند در زبان مادری خود آموزش دهند. بیش از ۲۵ ماژول در زبان انگلیسی در دسترس هستند.

استفاده جهانی
این روش ها تمام مراحل توانبخشی را پوشش می دهد. آموزش می تواند در اسرع وقت پس از ABI شروع شود و تمام راه را از طریق توانبخشی ادامه دهد.

کمبود خاص
ماژول ها تمام نقص شناختی شامل توجه، واکنش، حافظه و عملکرد اجرایی بالا را پوشش می دهد. این بدان معنی است که کمبود می تواند هدفمند و به طور خاص آموزش دیده باشد.

خودکار سازگار
سیستم به طور خودکار تطبیقی ​​است، به این معنی که فعالیت سخت تر یا ساده تر بسته به عملکرد مشتری است. این باعث پیشرفت مداوم و کاهش خستگی مشتری می شود.

آزمایش
RehaCom ارائه می دهد تعدادی از ماژول های غربالگری برای تشخیص نقص ها و توصیه های مربوط به ماژول های آموزشی شناختی. غربالگری منظم همچنین می تواند نشان دهنده پیشرفت و گزارش دقیق باشد.

نظارت از راه دور
آموزش های نظارت شده بر روی اینترنت با مجوز های اینترنتی در دسترس است. شما می توانید یک برنامه آموزشی تجویز کرده و مشتریان خود را از راه دور نظارت کنید.

حداکثر زمان
درمان تقویت استراتژی های درمان با استفاده از ماژول RehaCom. این کار شما را قادر می سازد تا کارآمدتر با مشتریان خود کار کند و پس از چند جلسه، حتی حتی ممکن است به تنهایی کار کنند.

برای بیمار
بهبود عملکرد شناختی
با استفاده صحیح از بیمار، بهبود چشمگیر در مناطق کمبود شناختی را مشاهده خواهید کرد. بسیاری از وظایف استراتژی های درمانگر خود را تقویت و به حداکثر رساندن بهبود آنها.

فردی
این نرم افزار برای بیمار سازگار است. آنها می توانند در زبان مادری خود کار کنند، برای نقایص بصری اجازه می دهند و حتی در محدوده آموزش، از محرک های آشنا مانند تصاویر خانوادگی استفاده می کنند.

از راه دور کار
RehaCom را می توان از راه دور با نظارت درمانگر از طریق اینترنت استفاده کرد. این بدان معنی است که آنها می توانند کارهای ماژول ها و تقویت استراتژی های درمان را بدون جلسات معمول خود انجام دهند، بهبود می یابند.

خلع سلاح مخالف
ماژول ها به طور خودکار با موفقیت بیمار سازگار است. وقتی آنها دشواری را پیدا می کنند، می بینند که می توانند به راحتی کار کنند. اگر نرم افزار نسبتا آسان باشد، نرم افزار چالش کمی را معرفی می کند و از خستگی جلوگیری می کند.

ویدیو اختصاصی معرفی نرم افزار نوروفیدبک Reha Com

قسمت های مختلف نرم افزار RehaCom

RehaCom چگونه کار می کند؟

RehaCom پیشرفت کرده است که برای تبدیل شدن به ابزار پیشرو اروپایی برای توانبخشی شناختی مبتنی بر رایانه، با بیش از ۹۵٪ از کلینیک های توانبخشی آلمانی با استفاده از RehaCom هر روز! این یک ابزار آموزش مغز برای تفریح ​​نیست – گرچه جذابیت استفاده از آن است. توسط پزشکان و مهندسان طراحی شده است تا مزایای دنیای واقعی را برای کاربران با مسائل شناختی پس از آسیب مغزی ارائه دهد.

مروری کوتاه بر RehaCom:

با RehaCom شما می توانید تعداد نامحدودی از پروفایل های Therapist و Client داشته باشید. مشتریان را می توان به چندین درمانگر اختصاص داد. شما فقط نیاز به اطلاعات اولیه برای ایجاد یک پروفایل دارید، اما در صورت لزوم، حوزه ای برای اضافه کردن خیلی بیشتر وجود دارد. هنگامی که یک نمایه مشتری ایجاد کرده اید می توانید یکی یا دو نمایشگر ماژول را امتحان کنید تا ایده ی وضعیت فعلی خود را دریافت کنید و پیشنهادات برای شروع ماژول ها را دریافت کنید.

مرحله آزمایش در RehaCom:

تعدادی از ماژول های غربالگری در دسترس برای استفاده وجود دارد، و این در حال بهبود و گسترش در هر انتشار است. هر ماژول غربالگری حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد، بنابراین ممکن است بخواهید همه آنها را در یک حالت تست کنید. ما معمولا توصیه می کنیم با غربالگری آلرژیک شروع کنید، زیرا به نقص توجه توجه می کند که پایه ای از عملکرد شناختی است.

ماژول غربالگری با مثال و جلسه تمرینی آغاز می شود تا اطمینان حاصل شود که مشتری این کار را درک کند. پس از تکمیل، بازنویسی آغاز خواهد شد. پس از غربالگری صفحه نتایج به شما نشان می دهد که کدام عملکرد مشتری در برابر هنجارهای همسان ساله قرار می گیرد. این نشان می دهد که به شدت کسری بود و نشان می دهد که ماژول آموزش ویژه مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید به طور مستقیم از ماژول آموزش از صفحه نتایج پیوند دهید.

مرحله آموزش RehaCom:

بیش از ۲۵ مدرس آموزشی در دسترس انگلیسی وجود دارد و این تعداد به طور پیوسته در حال رشد است. هنگامی که درمانگر می داند کدام ماژول برای انتخاب آنها می تواند روی نماد دوبار کلیک کند و تعدادی از متغیرها را از صفحه Parameters انتخاب کنید.

این موارد عبارتند از:
• مدت جلسه
• شروع سطح جلسه
• تا چه اندازه حساسیت تطبیقی ​​باید باشد

متغیرهای خاص ماژول موجود در دسترس هستند از جمله:
• محدودیت زمانی برای حل وظایف
• بازخورد صوتی
• انتخاب محرک ها و بیشتر

هنگامی که درمانگر خوشحال است، مشتری می تواند آموزش (با دستورالعمل های نصب یا راه اندازی سیستم RehaCom) را آغاز کند. همانطور که آموزش ادامه می یابد، این کار بسته به عملکرد مشتری ساده تر یا سخت تر می شود. این بدان معنی است که می تواند به چالش کشیدن و بدون خسته کننده تبدیل شود. آموزش همیشه می تواند متوقف شود و یا دستورالعمل در صورت لزوم تکرار شود.

نمایش نتایج برای درمانگر:

هنگامی که آموزش کامل می شود، درمانگر می تواند جلسه را از صفحه نتایج بررسی کند. یک ثروت از داده ها وجود دارد که غنی تر می شود چون نرم افزار بیشتر استفاده می شود. داده ها را می توان به روش های مختلفی از جمله نمودارها، نمودار ها و مقایسه ها ارائه کرد.

نتایج اغلب خوانده شده عبارتند از:
• پیشرفت سطح
• تعداد اشتباهات ساخته شده
• زمان برای هر کار

با تجزیه و تحلیل داده ها به طور کامل درمانگر قادر به شناسایی نقاط ضعف خاص است
مثلا با توجه به محرک های شنوایی، و در آموزش بیشتر به آن توجه کنید.

کامل ترین نسخه ۲۰۲۳ ورژن ۶.۱۱.۰.۰ موجود می باشد.
کرک نرم افزار توانبخشی و نوروفیدبک RehaCom به همراه تمامی ماژول ها.
برای خرید نرم افزار RehaCom با ما در تماس باشید.